КотоХата

КотоХата

Як рятувати котика від спеки?

Як рятувати котика від спеки?

Звісно пухнастики теж відчувають спеку. І коли котик живе в замкнутом просторі, самостійно врятуватися від неї важко. Тому ми трішки зібрали для вас лайфґаків, щоб допомогти хвостатим:

  1. Вода, багато води! Так це одне з найважливіших. Тому перевіряйте чи котинка все не випила і чи у мисочці чи питтєвому фонтанчику є достатньо води. І, як наслідок, слідкуйте за туалетиком. Бо коли багато п'єш, то і багато води може виходити. Якщо котику не буде куди "сходити", може статися "сюрприз".
  2. Свіже повітря. Якщо ви йдете з хати на цілий день, то цілком ймовірно, що в період найвищої спеки в день котик буде шкваритися в хаті сам. Залиште віконечко на провітрювання, якщо є така можливість. Або добряче провітріть оселю вранці, якщо її зовсім нема. За можливості залиште включеним вентилятор чи кондиціонер. Але не так щоб він міг напряму дути на котика, а ліпше вгору. Бо котики теж можуть застудитися навіть літом.
  3. Також корисно буде зашторити вікна, в які після обіду найбільше заглядає сонечко.
  4. Ідеально придбати котику хатку не з паркого матеріалу. Бажано світлих кольорів. В якій можна буде сховатися від сонячних променів. І, до речі, в нас таких трішки є. КотоХата Classic та КотоХата RaCat – зроблені зі спеціального гофрокартону, захищатимуть ті пухнасті лапи, щоб їм не пекло. А, найкраще, таку хатку поставити в тіньку, в спокійному куточку, де котик буде з задоволенням дрімати, поки вас нема вдома.
  5. Можна спробувати залишити котику зволожений рушничок, щоб він міг трішки відрегулювати свою температуру, повалявшись на ньому. Але спосіб не 100%, бо не усім пухнастикам підійде, а примушувати точно не потрібно) Якщо ж ваш пухнастик — поціновувач водних процедур — вам повезло. Але купання повинні бути лише добровільними, щоб не наробити стресу, який теж не корисний, як і спека.
  6. Спробуйте проексперементувати з розбризкувачем. Можна звичайний для прасування чи оприскування рослин. Лише вода має бути чистою. Але, якщо котику не подобається, застосування цього способу варто згортати.
  7. Ну і окремо хочемо згадати стрижку у грумера. І тут ми не знайшли 100% досліджень. Хтось каже що це дійсно допоможе пережити котикам спеку, хтось каже навпаки, шерсть допомагає терморегуляції. Що ми точно знаємо, так це те, що стрижка буде корисна, якщо у котика утворюються ковтуни. Тому радити не будемо. Але, якщо вам хочеться спробувати цей варіянт, а котик не буде соромитися свого нового луку, — обов'язково спостерігайте за ним, чи стало йому дійсно комфортніше чи нічого не змінилося, перш ніж повторювати стрижку. І точно не порадимо стригти котика, якщо він у вас часто гуляє під відкритим сонячним промінням, бо так можна отримати опіки.

Маєте свої прийоми порятунку волохати від високих температур?

Обов'язково поділіться ними в коментарях. Наш КотоДиректор Пушин спробує ними скористатися і й нашим підписникам буде цікавий кожен спосіб)