КотоХата

КотоХата

Коли пора заводити дряпачку для кошенятка?

Коли пора заводити дряпачку для кошенятка?

Це часте запитання від новоспечених котобатьків, у яких щойно поселилося маленьке мявкальце.

Давайте розбиратися з основ:

  1. Перші кігтики формуються у кошеняток на 4-8 тижні.
  2. Забирати котика додому варто не раніше 6-10 тижня, коли він вже повністю самостійний: їсть тверду їжу, соціалізований, вміє ходити на горшок.

Тобто, швидше за все такі-сякі пазурики в кошенятка вже будуть.

Але це ще дуже дрібненькі та крихкі. Навіть стригти їх не рекомендовано.

Міцні та витривалі пазурики у котика будуть на 4-6 місяць. Десь в цей час ви почнете помічати, що хвостик буде за щось ненароком зачіплятися ними, десь запутається, колись цапне ваші улюблені штани. Це і є прямою рекомендацією до того, що пора коту робити повноцінний манікюр.

ПОВНОЦІННИЙ МАНІКЮР включає в себе і безпосереднє вкорочення кігтика спеціальними ножницями (тут уважно, не можна зачепити кровоносні судинки в пульпі біля основи) і присутність дряпачки.

Роль дряпачки в цьому трішки інша, ніж прийнято вважати. Пазурі у котиків відростають не так я у людей. Вони ростуть і в довжину, загострючись на кінці, а також злущуються з боків. Він починає заважати котикам і саме тому вони й починають дряпати.

Часто в дряпачці чи біля неї можна буде знайти ось ці відпалі ороговілі кігтики, які скидає котик. І в цьому краса дряпачки з картону! Вона допомагає ніжно та безболісно відлущити цей шар, а головне — це один із найприродніших способів, адже в живій природі котики для цього використовують саме дерева, а наша дряпачка зроблена с дерев'яних основ та картонної середини.

Тому ми щиро не рекомендуюємо дряпачки з джгуту чи сизалю. Знаєте оце непорозуміння у вигляді стовпчиків з ковраліновими хатками, які, чомусь (а ми знаємо чому), не цікавлять ваших котів. Цей матеріал більш агресивний до кігтиків і часто в них застрягають ті частинки, які ще не планували відлущуватися (і по цій причині біля таких дряпок значно більше відпавших пазурів — це не дуже ок).

Чи є сенс купувати дряпачку раніше ніж в 4 місяця?

Ми відповімо ТАК і ось чому: для котиків дряпання це дуже природний процес, вони люблять цим займатися в місцях де почувають себе безпечно. Найчастіше вони починають з того місця, яке рахують своїм. Тут передаємо привіт дивану, якщо в кота немає альтернативи.

Тому якщо у них буде дряпачка раніше, вони вже до неї звикнуть і саме її вони оберуть для дряпання, коли настане їх час.

І для таких випадків ми створили Дряпачку-Малятко. Саме вона на фото, під нашим поважним КотоДиректором (він хоч вже 6й рік не котеня, але все одно норовить на ній подряпати і як бачте, навіть на неї вміщається ;).

Розмір 40х27 см. Влазить на будь-яке підвіконня, стіл чи в куточку біля ліжка, де вам буде зручно погладити котика на дряпачці.

Вартість бюджетна — лише 299 грн.!

Термін служби від року і більше (адже вона двостороння).

А використає котик цю, чи виросте з неї зовсім — у нас є й значно більші розміри, такі що й навіть мейн-кунчикам буде зручно.

Не затягуйте, пишіть нам і ми розкажемо як обрати найвідповідніший розмір під вашого котика.