КотоХата

КотоХата

Що по доставці КотоТоварів?

Що по доставці КотоТоварів?

Інколи, люди хвилюються, що доставка дряпачки чи іншого кототовару коштуватиме надто дорого і це вплине на остаточну суму. Але ми завжди стараємося мінімізувати її вартість.

Справді, ми буквально боремося за кожну гривню вашої посилочки, щоб вона вам вийшла економніша 😺

Наприклад, ми створюємо накладну ще до того, як ідемо на пошту, та дивимося яка буде вартість. Якщо виходить дорого, тоді ми, якщо є можливість, то робимо перепакування. А інколи, коли виходить ну геть неочікувана вартість, можемо запропонувати змінити перевізника, в якого ця сама посилка вийде дешевше.

Ми користуємося послугами трьох перевізників України і у всіх є свої плюси та свої мінуси.

Нова пошта — це зручність, швидкість (як доставки, так і видачі посилки на відділенні) та чіткі зрозумілі правила формування вартості посилки, що дає нам можливість краще розуміти як пакувати ваше замовлення, щоб вийшла менша ціна доставки.

Укрпошта — це найнижчі тарифи та всюдиприсутність (там де нема інших перевізників, точно є вона). Але це значно довший термін доставки, зазвичай це 4-7 днів, хоча кілька раз було і 2 😁. Проте, тут ми завжди перепитуємо вартість посилки на відділенні, бо буває що їх сайт не враховує якийсь параметр, від якого вартість виростає в рази. Наприклад, Дряпачки Simple, розмір 70 см не вигідно відправляти Укрпоштою взагалі. Бо посилки довші за 69 см в них оцінюються втричі дорожче звичайних, а при створенні на сайті це не враховується. Така посилка, на НП виходить дешевше.

JustIn – для тих, хто не хоче переплачувати та готовий знайти відділення цього перевізника в своєму місті. Дійсно, в них пересилка дешевша ніж на НП, але дорожча ніж на Укрпошті. Проте, тут нема черг, як на Укрпошті, видають швиденько, доїжджають посилки за кілька днів. Але поки що у них мало відділень, та ймовірно вам доведеться трішки пройтися, щоб забрати замовлення.

Що ж по цінам? Давайте зорієнтуємо вас по нашим товарам, що скільки обійдеться за доставку:

КотоХатки або КотоГра Здобич:
Нова пошта 61 грн.
JustIn 47 грн
Укрпошта 29—32 грн.

Дряпачки Simple S – L
Нова пошта 61—63 грн.
JustIn 50—78 грн.
Укрпошта 34—44

Дряпачка Simple XL, набори з нею
Нова пошта 73 грн.
JustIn 80 грн.
Укрпоштою не рекомендуємо, вартість вийде понад 200 грн.

Дряпачки Arc
Нова пошта 73 грн.
JustIn 50 грн.
Укрпошта 40

Набори Разом Ліпше
Нова пошта 92—94 грн.
JustIn 51
Укрпошта 45—50 грн.

Набори Разом Просто з Дряпачками Simple S – XL
Нова пошта 72—74 грн.
JustIn 50—78 грн.
Укрпошта 37—60 грн.

Набори Разом Просто з Дряпачкою Simple XL
Нова пошта 93 грн.
JustIn 79 грн.
Укрпоштою не рекомендуємо, вартість вийде понад 200 грн.

Що важливо знати, ми завжди стараємося зробити для вас вартість доставки дешевше. Тому, коли ви замовляєте декілька позицій, тоді ми можемо посилочку оптимізувати, наприклад, перепакувавши її в 2 коробки, замість чотирьох ;)

І так! Якщо ви в Луцьку, ви можете забрати замовлення для вашого котика самовивозом абсолютно безкоштовно. Про місце та час домовляємося індивідуально з вами за умови передоплати ;)