КотоХата

КотоХата

Чому коти люблять картон?

Чому коти люблять картон?

З давніх давен так повелося, що дикі коти жили на деревах. Там високо, а значить безпечно: там тебе не з'їсть хижак, можна сховатися та спокійно поспати. Це вже потім вони приручили людей та здобули не лише безпеку, але й забезпечили собі харчування. А спочатку аромат, текстура та саме дерево по суті забезпечували котикам самозбереження.

Часи пройшли, все кардинально змінилися, а звички залишилися. Досі аромат деревини асоціююється у цих пухнастиків з безпекою. Саме тому, як тільки ви залишите будь-який шмат картону, він буде віджатий тим милим хвостиком. Адже, хороший картон робиться саме з целюлози, він приємний на дотик лап і пахне "як дім". Той доісторичний котячий дім.

А ще котики люблять відчувати контроль. І коли з усіх сторін ти захищений і, до того ж, є можливість контролювати зовнішній світ — це ідеально.

Саме тому у нас з'явилося непереборне бажання зробити саме картоннІ кототовари. Точніше ідею підказав нам наш КотоДиректор, коли із вперторю настирливістю відбирав у нас кожну коробку, для своїх пухнастих потреб.

Але бувають коробки потрібні і людям, а ще вид самої коробки десь в нетрях свого будинку чи квартири — не дуже тішив людське око. Так і почалася розробка Хатинки для котиків та з'явилися КотоХатки.

Модні-дизайнові Котохата RaCat та класичні Котохата Classic, які задовольняють вимоги найвибагливіших вусанів та їх людей, які надають перевагу порядку та ідилії вдома. Власне, тому й вибрані натуральні кольори для хаток: білий та бурий.

І тут, люди можуть запитати: а чому ж ви не з самого дерева робити будиночки? А зараз взагалі починають робити з пластику житлову площу для котиків.

Щодо пластику навіть детально розписувати не будемо про шкоду середовищу, що він може літом парити, а запах може відлякати котика і він там жити не буде, а ви викинете гроші на вітер.

А дерев'яні будиночки ми, скоріше всього, колись зробимо. Це буде лімітована колекція.

Адже, дерево - дорога сировина, і для порівняння вартість такого будиночку буде в 15-20 разів більша, ніж картонного! Якщо, наприклад, брати ті форми що ми вже випускаємо в картоні. Крім того, ми вже робили експеременти з нашим КотоДиректором з дерев'яним житлом для нього, і він залишився не в захваті. Повідомив нам, що там твердо і якщо ми хочемо щоб він там жив, то подушечка обов'язкова. А це ще +до вартості. Загалом, перевагу він надав картонним будиночкам від власної @kotoxata , а дерев'яний лежить складений, через нерентабельний простій)

ВЛАСНЕ, ОСЬ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ КАРТОННИХ БУДИНОЧКІВ:

  • Беззаперечна любов хвостатих, бо запах і текстура бере своє 😻
  • Через це — швидке звикання і мінімум людських хвилювань, бо подарунок точно "зайде" ⭐⭐⭐⭐⭐
  • Комфорт — картон зручніший та приємніший для лежання, ніж дерево 🐾😺🐾
  • Безпека, про які нагадує приємна структура, аромат та закрита форма? 🦺
  • Легкість конструкції дозволяє поставити її на будь-яку поверхню (стіл, полицю, підвіконня, підлогу, меблеву стінку), головне враховуйте вагу самого котика 🪶
  • Ціна — спробуйте знайти житло за 175 гривень. А у нас усі варіанти хаток мають саме таку доступну ціну 🏷️
  • Інстаграмність — це вам не звичайну коробку фотографувати, яка вже кілька днів потеліпалася перевізником в дорозі до вас. Це мінімалістичний дизайн та натуральні кольори, які впишуться в будь-який інтер'єр, та прикрасять ваші фото 🤳
  • Ігри — котики дуже люблять ловити іграшки, сидячи в будиночку. А ще й якщо це наша КотоХата Classic з віконечками в даху, то взагалі — бінго. Секрет ще й в тому, що картон приємно шарудить, коли лапа туди сюди бігає за забавкою. А ще, можна несподівано зловити людину за ногу, теж приємності полювання 🧶

І, скажемо вам по секрету 🤫, КотоХатки приходять в коробці, яку теж з радістю може привласнити котик. Але це вже за бажанням ;)

А скільки ж така хатка житиме? Спитаєте ви. Недарма ж ми усі експеременти ставимо на нашому КотоДиректорі @pu_meow . У нього вже чотири хатинки (по одній кожного виду) і усі ще з найперших партій, а то й взагалі тестові зразки. Лише верх входу в кожні прокомпостований іклами 😼

Звісно є більш активні хвостики, але дайте право вашому коту зробити ремонт в своїй хаті (тим більше ціна доволі скромна), а радості від повного контролю особистого простору буде на мільйон! 🤑

І головне правило хаток ‼️ : ні в якому разі не можна котика звідти діставати силоміць. Лише добровільно. Навіть якщо він нашкодив і сховався там. В усіх має бути особистий простір де можна побути насамоті і бути впевненим, що тебе там не зачіпатимуть. КотоХатки — ідеально для цього підходять котикам.

Усім Мур 🐈